Warunki ogólne Pałac Jugowice

Warunki ogólne Hotelu Pałac Jugowice

1. Warunki ogólne

Dokonując rezerwacji w hotelu Pałac Jugowice wyrażają Państwo zgodę na obowiązujące warunki ogólne. Dokonanie rezerwacji jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się z warunkami ogólnymi. Warunki ogólne obowiązują wszystkich gości Hotelu Pałac Jugowice **** Główna 4, 58-321 Jugowice.

2. Umowa wynajmu

Umowa między gościem a Pałacem Jugowice dotyczy wynajmu apartamentu. Cena obejmuje opłaty za podstawowe udogodnienia (gaz, woda, elektryczność, podatek turystyczny oraz sprzątanie końcowe. Pałac Jugowice nie obciąży gości żadnymi dodatkowymi kosztami, jeśli nie są one wymienione na tej stronie. W cenę wliczona jest również pościel oraz ręczniki.

3. Rezerwacja

Rezerwacji w Hotelu Pałac Jugowice można dokonać poprzez moduł rejestracyjny na stronie internetowej. Mogą Państwo zarezerwować pobyt, korzystając z formularza rezerwacji, telefonicznie i bądź tez wysyłając mail na adres info@palacjugowice.com. W przypadku rezerwacji telefonicznych, otrzymają Państwo maila, informującego o dokonanej rezerwacji, którą powinniście Panstwo potwierdzić. Dopiero wówczas rezerwacja jest kompletna.

4. Płatność

Mogą Państwo uiścić opłatę natychmiast, korzystając z funkcji PayPall (jeśli rezerwują Państwo za pośrednictwem naszego modułu rezerwacji). Jeśli chcą Państwo zapłacić po przyjeździe do hotelu, prosimy o podanie danych karty kredytowej (pełny numer, nazwisko, data ważności karty oraz kod CVC).

5. Rezygnacja

Zadatek jest bezzwrotną formą wpłaty. W przypadku rezygnacji z rezerwacji wpłacona kwota przepada w całości.
Ewentualnych modyfikacji/zmian terminu rezerwacji można dokonywać najpóźniej na 3 dni przed planowaną datą
przyjazdu (zgodnie z aktualną dostępnością).

6. Procedura zameldowania

Mogą się Państwo zameldować o godzinie 15.00 w dniu przyjazdu. Wymeldować mogą się Państwo do godziny 11.00 w dniu wyjazdu. Jeśli nie zdecydowali Państwo jeszcze, kiedy opuszczą Państwo hotel, wychodzimy z założenia, ze chcą Państwo nadal wynajmować dany apartament, jeśli nie opuścili go Państwo do godziny 11.00. W miarę możliwości staramy się zawsze liczyć z możliwością przedłużenia pobytu. Wcześniejsze zameldowanie jest możliwe, jest jednak zależne od dostępności Państwa apartamentu. Niestety, nie możemy zagwarantować takiej możliwości. Jeśli przybędą Państwo wcześniej do hotelu, mogą Państwo zostawić nam swój bagaż i korzystać z udogodnień oferowanych przez hotel. Podczas zameldowania się zostaniecie Państwo poproszeni o dowód tożsamości, który powinni Państwo okazać.

7. Wyjazd

Podczas meldowania się w hotelu nasz personel poinformuje Państwa w jaki sposób mają Państwo zwrócić klucze w momencie opuszczania hotelu. Jeśli zgubią Państwo swój klucz elektroniczny będziemy zmuszeni do nałożenia grzywny w wysokości 50 zł. W chwili opuszczania hotelu powinni Państwo zwrócić swój klucz elektroniczny do recepcji, aby zapobiec jego zaginięciu. Późniejsze wymeldowanie jest możliwe po uprzednim uzgodnieniu. Jest to jednak zależne od dostępności Państwa apartamentu.

8. Cisza nocna

Zakładamy, iż nasi goście okazują szacunek – zarówno sobie nawzajem jak i naszemu personelowi. Cisza nocna leży nam szczególnie na sercu. Z tego powodu prosimy o zachowanie ciszy od 22.00 do 7.00 rano w korytarzach i apartamentach.

9. Odpowiedzialność za apartament

Goście zobowiązani są do pozostawienia apartamentu w takim stanie, w jakim zastali go po przyjeździe. Jeśli gość zauważy szkodę, której nie dostrzegł nikt z personelu, powinien natychmiast ją zgłosić. Jeśli gość sam wyrządzi szkody w apartamencie, ponosi za nie finansową odpowiedzialność. Koszty za ewentualne szkody nie zgłoszone przez gościa, mogą zostać naliczone post factum. W chwili opuszczania apartamentu prosimy o zamkniecie okien, wyłączenie radia i telewizji, zakręcenie kranów i sprawdzenie, czy drzwi są zamknięte. Jeśli personel Pałacu Jugowice stwierdzi, ze gość nie stosuje się do zasad panujących w hotelu, może zostać nałożona na niego grzywna, bądź w najpoważniejszych przypadkach – możemy prosić danego gościa o opuszczenie hotelu.

10. Palenie

Palenie jest zabronione w pokojach hotelowych, korytarzach, na klatkach schodowych oraz w foyer. Złamanie niniejszego zakazu pociągnie za sobą grzywnę w wysokości 500 zł.

11. Zmiany cennika

Pałac Jugowice zastrzega sobie prawo do zmiany cen. Jeśli dokonali Państwo rezerwacji, obowiązuje Państwa cena, która znajduje się na potwierdzeniu Państwa faktury.

12. Dzieci

Dzieci są mile widzianymi gośćmi w hotelu Pałac Jugowice. Mamy do dyspozycji kilka łóżeczek dziecięcych, jednak ze względu na ich ograniczoną ilość, prosimy o wcześniejszą rezerwację. Rezerwacja łóżeczek jest darmowa. Jeśli łóżeczka nie będą już dostępne, będziemy zmuszeni wstawić do Państwa apartamentu dodatkowe łóżko. Koszty z tym związane to 150 zł za dobę.

13. Zwierzęta domowe

Hotel nie akceptuje zwierząt domowych. Obowiązuje zakaz wprowadzania zwierząt do restauracji hotelowej oraz na teren Sauna-Spa.

14. Dodatkowy serwis

Świadczymy również dodatkowe usługi na potrzeby naszych gości. Chętnie udzielamy informacji na temat najbliższej okolicy, mogą Państwo zamówić budzenie, mamy również do dyspozycji sejf, w którym mogą Państwo przechować pieniądze lub inne rzeczy. Uwaga – w przypadku dużych kwot bądź przedmiotów o bardzo dużej wartości, zastrzegamy sobie prawo do odmowy ich przechowania.

15. Problemy techniczne

Staramy się jak najszybciej rozwiązać wszelkie techniczne mankamenty, na które gość może natrafić w apartamencie. Staramy się o rozwiązanie problemu w ciągu 24 godzin od chwili jego zgłoszenia. Jeśli przewidywany czas naprawy jest dłuższy, możemy przenieść gościa do innego apartamentu.

16. Bezpieczeństwo Państwa przedmiotów osobistych

Hotel Pałac Jugowice nie ponosi odpowiedzialności za utratę, bądź uszkodzenie pieniędzy lub jakichkolwiek przedmiotów wartościowych, które nie zostały przekazane do depozytu. Hotel nie ponosi również odpowiedzialności za kradzież bądź uszkodzenie Państwa samochodu na parkingu. Jeśli po wymeldowaniu odkryją Państwo, iż zostawili w apartamencie przedmioty osobiste, postaramy się odesłać je Państwu w ciągu 24 godzin od chwili przyjęcia zgłoszenia. Jeśli nie wpłynie do nas zgłoszenie na temat pozostawionych przedmiotów, przechowamy je przez okres 3 miesięcy, następnie zaś zostaną one wyrzucone.

17. Dane osobowe

Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz,U. nr 133 z 1997 r., poz. 883 z poźn. zm.) gość wyraża zgodę na przekazanie danych osobowych. Gość wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z brzmieniem ustawy. Dane osobowe wykorzystywane będą jedynie w celu pełnej rejestracji pobytu gościa w hotelu Pałac Jugowice. Dane te nie będą przekazywane bądź odsprzedawane osobom trzecim. Gość ma prawo do wniesienia poprawek w swoich danych.

18. Skargi

Naturalnie mamy nadzieję, ze nasi goście będą w pełni zadowoleni z pobytu w hotelu Pałac Jugowice. Jeśli jednak tak się nie stanie, prosimy o przeslanie w ciągu 48 godzin zgłoszenia (mail: info@palacjugowice.com). Postaramy się w jak najlepszy sposób rozwiązać każdy zgłoszony problem. Jeśli mimo to, nie uda się znaleźć stosownego rozwiązania, wszelkie różnice zdań między gościem a Pałacem Jugowice mogą zostać rozstrzygnięte na drodze sadowej. Zastosowanie mają tu obowiązujące przepisy prawa polskiego.

19. Postanowienia ogólne

  • Liczba osób nocująca w danym apartamencie nie może być wyższa od ilości podanej pracownikom hotelu Pałac Jugowice. Jeśli zostanie ona przekroczona, Pałac Jugowice ma prawo domagać się kompensaty za każdą dodatkową osobę, bądź tez do natychmiastowego zakończenia pobytu gościa bez zwrotu poniesionych kosztów.
  • Prosimy o niepozostawianie wartościowych przedmiotów w apartamentach. Hotel Pałac Jugowice nie ponosi odpowiedzialności za ich utratę lub uszkodzenie.

Jeśli mają Panstwo pytania dotyczące warunków ogólnych, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego. Życzymy udanego pobytu w Pałacu Jugowice oraz na Dolnym Śląsku!