Przychodzi taki czas, gdy pragniemy nabrać dystansu do otaczających spraw i chcemy wypocząć w pełnym tego słowa znaczeniu. Weekendowy wyjazd za miasto, nocleg daleko poza domem czy spacer po górach to dobre, ale niewystarczające pomysły na odpoczynek. Aby relaks okazał się pełnowartościowy nie tylko dla ciała, ale także umysłu, warto zdecydować się na pobyt ze strefą SPA, w której na Gości Pałacu Jugowice czeka mnóstwo cudownie relaksujących atrakcji.

Chwila tylko dla siebie: zabiegi SPA

Prawdziwe odprężenie jest bliżej niż nam się wydaje… wystarczy oddać się w profesjonalistów i to dosłownie. W uzyskaniu równowagi nieoceniony okazuje się masaż. Umiejętnie uciskanie wybranych partii ciała pozwala na pozbycie się stresu i prawdziwy relaks. Krótki seans wystarczy, aby poczuć się znacznie lżej. Podobne działania, nastawione dodatkowo na pielęgnację, to zabiegi na ciało, które przywracają siły witalne i z których można korzystać w ramach “Day Spa”. Zachęcamy do śledzenia aktualnej oferty zabiegowej.

Wypoczynek w świetle gwiazd – nocne saunowanie

Gości poszukujących relaksu w wyjątkowej odsłonie zachęcamy do skorzystania z nocnego saunowania. To cykliczne wydarzenie tematyczne, które organizujemy w Pałacu Jugowice. Uczestnicy zyskują możliwość wieczornego wypoczynku w nieco inny, bo znacznie bardziej wyjątkowy sposób. W zależności od tematyki, może to być spotkanie oscylujące wokół konkretnej kultury, np. hawajskiej, urozmaicone o peeling oraz możliwość skosztowania wyśmienitego ponczu.

Nasze pomysły na cudowny, relaksujący wypoczynek inspirują do odwiedzenia Pałacu Jugowice. Serdecznie zachęcamy do pobytów ze strefą SPA, która powstała wyłącznie po to, aby spełniać Państwa najskrytsze pragnienia.

Ze względu na obecną sytuację pandemiczną, niektóre z usług oferowane przez SPA mogą nie być dostępne. Zalecamy kontakt z hotelową recepcją w celu dopasowania oferty SPA ze względu na aktualne wytyczne.