Biznes i Konferencje Pałac Jugowice 1Biznes i Konferencje Pałac Jugowice 2Biznes i Konferencje Pałac Jugowice 3Biznes i Konferencje Pałac Jugowice 4

Oferta dla firm

Hotel Pałac Jugowice na Dolnym Śląsku posiada w swojej ofercie kompleksowy pakiet usług związany z profesjonalną organizacją szkoleń, seminariów, konferencji lub prezentacji w górach. Dzięki nam możliwe będzie skupienie na tym, co jest najważniejsze podczas spotkania biznesowego. To idealne miejsce do tego, aby przeprowadzić inspirującą rozmowę, a także by spędzić czas w górskiej okolicy.

Udogodnienia

Nasza oferta dopasowana zostaje do Państwa oczekiwań. Dysponujemy wielofunkcyjną salą konferencyjną, która może pomieścić 120 gości. W celu sprawnego prowadzenia spotkania, wyposażona została we wszelkie techniczne udogodnienia:

  • rzutnik i ekran
  • instalację nagłośnieniową oraz bezprzewodowe mikrofony
  • internet bezprzewodowy
  • flipcharts

Oferta kulinarna

Każde spotkanie wymaga gustownego zamknięcia. W związku z tym po zakończonej konferencji proponujemy Państwu wyśmienitą kolację w pałacowej restauracji. Nasi goście mogą być pewni, że otrzymają doskonałą obsługę, kieliszek wybornego wina, a także przepyszne przekąski, które sprawią, że spotkania te będą niezapomnianym przeżyciem.

Wigilia Firmowa

Zapraszamy na świąteczne spotkania w gronie współpracowników.

Kontact/rezerwacje:
info@palacjugowice.com
+48 74 844 63 94

Menu

Pobyt

Jako goście naszego hotelu nie muszą martwić się Państwo o nocleg. Zachęcamy do skorzystania z naszych luksusowych apartamentów. Zapewniamy niezbędny relaks oraz możliwość skorzystania z całej gamy udogodnień. Jeśli pragną Państwo dowiedzieć się nieco więcej na temat możliwości Hotelu Pałacu Jugowice, zapraszamy do zakładki udogodnienia.

Organizowane przez nas konferencje w górach cieszą się sporą popularnością. Niewątpliwy wpływ ma na to okolica, która zachęca do organizacji wyjazdów oraz spotkań. W pobliżu znajdują się Góry Sowie oraz takie miasta, jak Świdnica, Wałbrzych, Dzierżoniów czy Wrocław. Więcej o tych miejscach możecie Państwo dowiedzieć się, zaglądając do zakładki wykaz atrakcji.

Jeśli są Państwo zainteresowani organizacją konferencji w górach, zachęcamy do kontaktu. Wspólnie omówimy możliwości oraz dostępne opcje, co w rezultacie pozwoli na stworzenie idealnego planu spotkania. Jeśli zdecydują się Państwo na pobyt w naszym hotelu, proszę wypełnić formularza kontaktowego, który ułatwi i przyspieszy organizację spotkania.