Spotkanie biznesowe prowadzone w ekskluzywnej przestrzeni przebiega znacznie kreatywniej niż w biurze, w którym przebywasz na co dzień z zespołem. Zmiana otoczenia wpływa pozytywnie na pracowników, a ponadto pozwala skupić się na tym, co najistotniejsze. A jeśli dodatkowo ma to miejsce w malowniczych Górach Sowich, to sukces konferencji jest wręcz gwarantowany.

Zadbamy o to, aby spotkanie zorganizować zgodnie z Twoimi potrzebami, zapewniając dostęp do inspirującej, nowocześnie wyposażonej przestrzeni. Imponujących rozmiarów sala konferencyjna to jednak nie wszystko – hotel butikowy zapewnia obsługę na najwyższym poziome, oferując spełnienie nawet najbardziej wygórowanych wymagań gości przebywających w Pałacu Jugowice.

Jakie udogodnienia zapewniamy?

Nowoczesna sala konferencyjna

Do dyspozycji Twojej firmy oddajemy przestronną, nowocześnie wyposażoną salę konferencyjną, w której znajdziesz sprzęt niezbędny do przeprowadzenia szkolenia. Do dyspozycji oddajemy m.in. instalację nagłośnieniową, mikrofony, tablice flipcharts, ekran oraz rzutnik. Na terenie hotelu możliwe jest również bezproblemowe korzystanie z Internetu bezprzewodowego. Przestrzeń, przeznaczona do ugoszczenia aż 120 osób, umożliwi prowadzenie inspirujących rozmów, ustalanie szczegółów prowadzenia biznesu, a także szukanie nowych kreatywnych rozwiązań.

Wykwintne podsumowanie spotkania

Po każdym spotkaniu przychodzi czas na nieco mniej zobowiązującą wymianę zdań – dobrze, jeśli ma to miejsce przy wyśmienicie zastawionym stole. Znakomitym zamknięciem każdej konferencji biznesowej jest wytworna kolacja. Przygotujemy ją, uwzględniając Twoje uwagi i zapewniając gościom wybór pysznych przekąsek oraz doskonałą obsługę.

Nocleg w ekskluzywnej formie

Idealnym zwieńczeniem obecności w naszym hotelu będzie odpoczynek w apartamencie. Dysponujemy ekskluzywną ofertą noclegową. Nowocześnie zaaranżowane pokoje zapewnią gościom możliwość zregenerowania sił po spotkaniu biznesowym oraz wymarzony relaks. Uczestnicy konferencji mogą liczyć również na szereg udogodnień, z których znany jest Pałac Jugowice, jak strefa wellness, uczestnictwo w ceremonii spa czy bogate menu restauracyjne.