Spotkanie w gronie najbliższych współpracowników w przyjemnej atmosferze, na dodatek w okolicy, która zapiera dech w piersi, to świetna okazja nie tylko do omówienia najważniejszych firmowych spraw, ale także integrację. Warto wykorzystać przyjazd na konferencję lub szkolenie w celu zorganizowania imprezy pracowniczej. Hotel butikowy, taki jak Pałac Jugowice, zapewnia w tej kwestii całe mnóstwo udogodnień.

Firmowa impreza integracyjna w luksusowej formie

Organizacja spotkania biznesowego to nie lada wyzwanie – niezbędna jest do tego przede wszystkim dobrze zaopatrzona przestrzeń. Sala konferencyjna, która czeka na Was w naszym hotelu, została przystosowana do tego, aby w precyzyjny i wygodny sposób przeprowadzić spotkanie lub szkolenie. Jednak po każdym wysiłku umysłowym warto znaleźć chwilę na oddech. My proponujemy nie jedną, a kilka wspaniałych chwil, które możecie spędzić w naszym luksusowo urządzonym pałacu. Spektakularna natura otaczająca hotel to tylko jedno z licznych udogodnień, dla których będziecie chcieli zorganizować firmową imprezę integracyjną właśnie tutaj.

Wyjątkowe usługi dla wyjątkowych gości

Pałac Jugowice to hotel butikowy, który na pierwszym miejscu stawia zapewnienie gościom maksimum komfortu oraz luksusu.

Proponujemy możliwość skorzystania z szerokiej oferty relaksacyjnej w naszym Wellness & Centrum Spa. Na terenie hotelu mieszczą się baseny, sauny oraz balie kąpielowe. Ponadto zapewniamy salę bankietową – po spotkaniu biznesowym można zorganizować w niej firmową imprezę integracyjną, podczas której goście skosztują specjałów naszej restauracji. Po balu wystarczy przejść do naszych ekskluzywnych apartamentów, w których można poczuć się po królewsku.

Przejażdżka rowerem lub spacer po ujmującej okolicy wokół pałacu drugiego dnia po balu z pewnością tchnie w gości dodatkową porcję energii, a pobyt w saunie orzeźwi i zrelaksuje. Pałac Jugowice to idealne miejsce na integracyjne imprezy firmowe. Zapraszamy wszystkich, którzy cenią luksusową obsługę, ekskluzywne butikowe formy oraz zachwycające piękno górskiej natury.