Wakacje w Polsce Pałac Jugowice 1Wakacje w Polsce Pałac Jugowice 2Wakacje w Polsce Pałac Jugowice 3

 

Wakacje w Polsce

Gratulujemy! Zdecydowali się Państwo na wakacje w Polsce! Kolejne pytanie, które pojawia się w tej sytuacji to …Gdzie dokładnie mamy spędzić wakacje?

Wakacje w Polsce

Polska coraz częściej wybierana jest jako cel wakacyjnych wojaży. Liczba zagranicznych turystów rośnie z roku na rok. Wiele atrakcji turystycznych nie zostało jeszcze odkrytych , co sprawia, że Państwa wakacje nabiorą jeszcze bardziej ekscytującego charakteru. Chcielibyśmy podzielić się z Państwem kilkoma informacjami dotyczącymi Polski i jej walorów, co pozwoli Państwu na lepsze przygotowanie się do podróży.

Polska leży w Europie Centralnej nad Morzem Bałtyckim. Sąsiaduje z Niemcami, Słowacją, Czechami, Ukrainą, Białorusią, Litwą oraz Rosją. Kraj liczy 38 milionów mieszkańców i ma łączną powierzchnię 322.575 kilometrów kwadratowych.

Polska oferuje turystom wiele możliwości wypoczynku – tereny turystyczne są wyjątkowo piękne, ceny są względnie niskie, podróżowanie jest bezpieczne, zaś natura, kultura i historia kraju sprawiają, że po prostu nie mogą tego Panstwo pominąć Polski w swoich wakacyjnych planach. Południe Polski, gdzie usytuowany jest Pałac Jugowice, to tereny górzyste. Słynne miejsca historyczne przyciągają wielu turystów, jednak zwolennicy aktywnego wypoczynków również znajdą tu cos dla siebie – wspaniale tereny rekreacyjne stwarzają idealne warunki do wypraw pieszych i rowerowych; jest tu również wiele tras narciarskich.

Dolny Śląsk

Jeśli planują Państwo wakacje w Polsce, na Waszej trasie nie może po prostu zabraknąć Dolnego Śląska. Jego bogata historia oraz wspaniała przyroda gwarantują udane wakacje. Tereny te popularne są wśród turystów holenderskich i belgijskich, którzy decydują się na tzw. wakacje samochodowe. Dolny Śląsk bywa często bazą do dalszych wypadów w głąb Polski i Czech.

Stolicą Dolnego Śląska jest Wrocław. Miasto liczy obecnie 635.000 mieszkańców. Jego strategiczne położenie, bogata lecz burzliwa historia, niezwykła wprost ilość zabytków oraz nowoczesne lotnisko sprawiają, ze jest to niezwykle popularne miejsce wśród turystów. W 2016 roku Wrocław będzie pełnił funkcję Europejskiej Stolicy Kultury z hasłem przewodnim Vrots-love.

Cały region ma jednak znacznie więcej do zaoferowania. W czasie II wojny światowej trwały tu szeroko zakrojone prace w ramach planów Hitlera. Pozostałości budowli z tego okresu oraz obozy koncentracyjne stanowią cenną lekcję historii.

Dla miłośników aktywnego wypoczynku Dolny Śląsk również jest idealnym miejsce wakacyjnym. Samochodem szybko dojadą Państwo do wielu przepięknych miejsc, gdzie na turystów czekają szlaki wędrówkowe oraz rowerowe. Górzyste tereny stanowią sportowe wyzwanie , po ukończeniu którego mogą się Państwo rozkoszować wspaniałymi widokami. Dolny Śląsk to wprost idealne miejsce do uprawiania sportów zimowych – narciarstwa, snowboardu lub biegów narciarskich.

Nie jesteśmy w stanie wymienić wszystkich atrakcji turystycznych i zabytków Dolnego Śląska, chcemy jednak, by zapoznali się Panstwo z naszą subiektywną selekcją miejsc godnych odwiedzenia.

Hotel Pałac Jugowice

Dolny Śląsk oferuje wiele możliwości noclegu. Jeśli jednak chcą Panstwo zatrzymać się w stylowym i unikalnym hotelu, zapraszamy do Pałacu Jugowice. Nasz ośrodek nie ma sobie równych w całym kraju! Nasze obszerne, stylowe apartamenty gwarantują pełen komfort podczas Państwa pobytu. Oferujemy cały pakiet udogodnień – takich jak wspaniała restauracja czy centrum spa. Restauracja oraz centrum spa otwarte są również dla gości spoza hotelu, jednak pobyt all-inclusief jest naturalnie korzystniejszy. Jeśli chcą Panstwo zorientować się, jak wygląda Pałac Jugowice, zapraszamy do naszej galerii zdjęć. Okolice hotelu mogą Panstwo poznać dzięki wirtualnej wycieczce.

Zdecydowali się Panstwo na pobyt w Pałacu Jugowice last minute? Prosimy o kontakt telefoniczny: +48 748 446 394.

Pałac Jugowice stanowi również komfortowe miejsce spotkań biznesowych. Organizujemy również przyjęcia weselne, imprezy okolicznościowe i tematyczne. Nasz zespól z przyjemnością przygotuje dla Państwa ofertę szyta na miarę – jedyne co pozostanie Państwu zrobić, to cieszyć się tym, co Polska ma do zaoferowania.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, prosimy o wypełnienie formularza oraz o pobranie naszej broszury z praktycznymi informacjami o Polsce i Pałacu Jugowice. Mogą nas Panstwo również śledzić na portalach społecznościowych, bądź tez za pośrednictwem newsbriefu. Prowadzimy również blog, gdzie regularnie publikujemy ciekawostki, dzięki którym będą Panstwo mogli poczuć atmosferę wakacji u siebie w domu.

Jeśli chcą Panstwo dowiedzieć się jak nasz hotel jest oceniany na stronach Zoover czy Tripadvisor, zapraszamy do zapoznania się z recenzjami innych gości na temat Polski, Dolnego Śląska oraz Pałacu Jugowice.

Mogą Panstwo zwrócić się do nas ze wszelkimi pytaniami dotyczącymi wakacji w Polsce za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Odkryj uroki Polski i Pałacu Jugowice!