Portale Społecznościowe Pałac Jugowice

Portale społecznościowe

Hotel Pałac Jugowice obecny jest również na portalach społecznościowych. W ten sposób mogą Państwo podtrzymać kontakt z osobami poznanymi podczas pobytu w naszym hotelu, a tym samym przedłużyć wakacyjne znajomości! Na portalach społecznościowych mogą Państwo również zgłaszać swoje uwagi, pytania i sugestie. Staramy się zawsze jak najszybciej odpowiedzieć na wiadomości od Państwa.

  Facebook

  Pałac Jugowice obecny jest również na Facebooku – publikujemy tam nowinki z hotelu, informacje na temat ofert specjalnych oraz opinie naszych dotychczasowych gości. Mogą Państwo polubić naszą stronę klikając tutaj. Naturalnie, możecie Państwo również ocenić naszą stronę na Facebooku.

  Pinterest

  Macie już konto na Pinterest? Znajdziecie tam wszystko to, co nas inspiruje, jeśli chodzi o sam hotel, wystrój wnętrz, jedzenie, spa oraz pomysły na aranżacje ślubne. Kliknij tutaj aby śledzić nas na Pinterest.

  Google+

  Ciągły rozwój jest dla nas niezmiernie istotny. Wszelkie informacje na temat aktualności, ofert specjalnych i wydarzeń związanych z naszym hotelem, znajda Państwo na Google+.

  LinkedIn

  Chcą Państwo śledzić informacje na temat hotelu Pałac Jugowice na polu biznesowym? Być może chcą Państwo nawiązać współpracę? Zapraszamy na LinkdIn. Postaramy ssie jak najszybciej z Państwem skontaktować. Kliknij tutaj aby śledzić nas na LinkedIn.

  Tripadvisor

  Opinie naszych gości wiele dla nas znaczą. Z tego powodu jesteśmy również aktywni na Tripadvisor. Mogą tam Państwo zostawić swoją opinię oraz przeczytać opinie naszych poprzednich gości. Kliknij tutaj aby śledzić nas na Tripadvisor.

Jesteśmy obecni na najważniejszych portalach społecznościowych, ale oprócz tego prowadzimy własny blog. Staramy się zamieszczać tam regularnie artykuły o wystroju wnętrz, jedzeniu oraz spa. W ten sposób również w domu mogą Państwo cieszyć się atmosferą wakacji.