Hotel Pałac Jugowice 1Hotel Pałac Jugowice 2Hotel Pałac Jugowice 3

 

Hotel Pałac Jugowice

W przepięknej dolinie jugowickiej znajduje się 4-gwiadkowy hotel Pałac Jugowice, który nie ma sobie równych w całym kraju. 28 nowoczesnych apartamentów oraz wiele udogodnień, takich jak centrum spa oraz fantastyczna restauracja, gwarantuje pobyt w komfortowych warunkach, a co za tym idzie – niezapomniane wakacje. Zapraszamy do odkrycia uroków Pałacu Jugowice!

  Apartamenty

  Nocleg w jednym z naszych przepięknych apartamentów to relaks w najczystszej postaci. Jeśli chcą Panstwo sami sprawdzić, który z naszych apartamentów najlepiej do Państwa pasuje, serdecznie zapraszamy!

  Pakiety

  Mogą Panstwo skorzystać z przygotowanych przez nas ofert specjalnych. Posiadamy szeroka gamę różnych propozycji – skierowanych zarówno do osób aktywnych oraz tych, którzy szukają ciszy i relaksu. Już teraz mogą Panstwo zabukować swoje idealne wakacje.

  Udogodnienia

  Co czyni Pałac Jugowice tak wyjątkowym miejscem? Zapraszamy do zapoznania się z listą naszych udogodnień . Być może już teraz zdecydują Panstwo, co będziecie robić podczas pobytu w hotelu Pałac Jugowice. Do zobaczenia!