Palac Jugowice centrum Spa Pałac Jugowice 1Palac Jugowice centrum Spa Pałac Jugowice 2Palac Jugowice centrum Spa Pałac Jugowice 3

Pelny relaks w spa

Informujemy, że strefa Sauna-SPA jest strefą naturystyczną. Dajemy Państwu możliwość korzystania z basenu, jacuzzi oraz bani z ciepłą wodą w strojach kąpielowych do momentu rozpoczęcia pierwszej ceremonii. W tygodniu pierwsza ceremonia odbywa się o godz 18:00 a w weekendy o godzinie 14:00. W godzinach odbywania się ceremonii obowiązuje całkowity zakaz poruszania się po spa w strojach kąpielowych.

Wszystkich miłośników relaksu w spa zapraszamy do Pałacu Jugowice. Nasza wszechstronna oferta mile Państwa zaskoczy. Nasze centrum rozpoczęło działalność latem 2014 roku i znajduje się tuż przy samym hotelu. Liczy 3000 m², co daje gościom poczucie prywatności i komfortu. Na terenie znajduje się siedem drewnianych domów, w których usytuowano sauny, wellness bar, szatnie, prysznice oraz strefę wypoczynkową.

Dysponujemy dwoma baliami – z ciepłą i zimną wodą. Do Państwa dyspozycji jest również jacuzzi oraz zewnętrzny basen z leżakami.

Odwiedzających korzystających z centrum spa Pałacu Jugowice obowiązują poniższe taryfy (są one nieco inne dla gości hotelu). Ceny dla gości hotelowych znajdą Panstwo w zakładce udogodnienia.**

  Informujemy ze od dnia 18.01.2019 kluczyki/ zegarki/ elektroniczne paski do strefy saun podlegają zwrotnej kaucji w wysokości 20,00 zł tylko w gotówce. Uprzejmie prosimy o przygotowanie wyznaczonej kwoty.

  Cennik Sauna

   od pon do czwod pt do nd
  3 godz60 zł75 zł
  Każde dodatkowe 30 min20 zł20 zł
  Pobyt całodniowy75 zł90 zł
  Szlafrok
  20 zł20 zł
  Ręcznik10 zł10 zł

Godziny otwarcia

Spa Pałacu Jugowice czynne jest od poniedziałku do czwartku w godzinach od 16.00 do 21.00, od piątku od 16.00 do 22.00* i soboty w godzinach od 14.00 do 22.00*. W niedzielę w godzinach od 14.00 do 21.00.

Daje to Państwu mnóstwo czasu, aby móc w pełni się zrelaksować.

*Podczas akcji Nocne Saunowanie otwarte jest do północy.

W centrum spa Pałacu Jugowice dysponujemy różnego typu saunami. Oferujemy:

 • saunę na podczerwień
 • zewnętrzne hydroterapeutyczne jacuzzi
 • saunę fińską (100 – 120° C)*
 • sauny parowej (45 – 50° C)
 • dużą saunę fińską (80° – 100° C). W tej saunie co godzinę odbywa się inny rytuał aromaterapeutyczny.
 • ruską banie*

* sauna fińska (100-120C) oraz ruska bania rozpalane są od piątku do niedzieli. Istnieje możliwość rozpalenia sauny i ruskiej bani w pozostałe dni za dodatkową opłatą.

Rytuały sauna

 od poniedziałku do czwartkuod piątku do sobotyniedziela
16.00SolnaSolna
17.00MiodowaMiodowa
18.00SolnaHotHot
19.00ZiołowaLodowaLodowa
20.00NiespodziankaZiołowaNiespodzianka
21.00Niespodzianka

Pakiety

Chcemy uczynić Państwa pobyt w naszym hotelu jak najprzyjemniejszym. Z tego powodu stworzyliśmy specjalną ofertę pakietów hotelowych. Oferujemy również specjalne, jednodniowe pakiety w naszym spa.

Nasz ośrodek oferuje również specjalne programów dla grup. Na terenie sauna-spa możemy np. zorganizować grill lub imprezę tematyczną, np. wieczór panieński lub kawalerski. Jeśli chcieliby Panstwo otrzymać więcej informacji na ten temat, prosimy o uzupełnienie formularza kontaktowego.

Jest możliwość wcześniejszej rezerwacji grupy min 6 osób dla której ceremonie będą wykonywane wcześniej. W tygodniu czyli poniedziałek-czwartek SPA nie rozpala beczki, dla gości z zewnątrz jak i z hotelu jest jacuzzi. Beczka jest rozpalana piątek-niedziela

* Basen czynny tylko w okresie wiosenno-jesiennym

** Regulamin Sauna SPA i Regulamin Gabinetu