Palac Jugowice centrum Spa Pałac Jugowice 1Palac Jugowice centrum Spa Pałac Jugowice 2Palac Jugowice centrum Spa Pałac Jugowice 3

 

Pelny relaks w spa

Wszystkich miłośników relaksu w spa zapraszamy do Pałacu Jugowice. Nasza wszechstronna oferta mile Państwa zaskoczy. Nasze centrum rozpoczęło działalność latem 2014 roku i znajduje się tuż przy samym hotelu. Liczy 3000 m², co daje gościom poczucie prywatności i komfortu. Na terenie znajduje się siedem drewnianych domów, w których usytuowano sauny, wellness bar, szatnie, prysznice oraz strefę wypoczynkową.

Dysponujemy dwoma baliami – z ciepłą i zimną wodą. Do Państwa dyspozycji jest również jacuzzi oraz zewnętrzny basen z leżakami.

Odwiedzających korzystających z centrum spa Pałacu Jugowice obowiązują poniższe taryfy (są one nieco inne dla gości hotelu). Ceny dla gości hotelowych znajdą Panstwo w zakładce udogodnienia.**

  Cennik Sauna

   od pon do czwod pt do nd
  3 godz50 zł65 zł
  Każde dodatkowe 30 min20 zł20 zł
  Pobyt całodniowy75 zł90 zł
  Szlafrok
  10 zł10 zł
  Ręcznik5 zł5 zł

Godziny otwarcia

Spa Pałacu Jugowice czynne jest od poniedziałku do czwartku w godzinach od 15.00 do 21.00, od piątku do niedzieli w godzinach od 12.00 do 22.00*. Daje to Państwu mnóstwo czasu, aby móc w pełni się zrelaksować.

*Podczas akcji Sobota w Saunie spa otwarte jest do północy. Uwaga: w lipcu i sierpniu akcja ta prowadzona będzie w piątki lub soboty. Tutaj mogą Państwo zapoznać się ze szczegółami akcji.

Sauny

W centrum spa Pałacu Jugowice dysponujemy różnego typu saunami. Oferujemy:

 • saunę na podczerwień
 • zewnętrzne hydroterapeutyczne jacuzzi
 • saunę fińską (100 – 120° C)
 • sauny parowej (45 – 50° C)
 • dużą saunę fińską (80° – 100° C). W tej saunie co godzinę odbywa się inny rytuał aromaterapeutyczny. Poniżej prezentujemy ich wykaz:

Rytuały sauna

 od poniedziałku do czwartkuod piątku do niedzieli
12.00nuta solna
13.00nuta miodowa
14.00nuta orzeźwiająca
15.00nuta górska
16.00witki
17.00nuta owocowa
18.00nuta solnanuta solna
19.00nuta miodowanuta miodowa
20.00nuta owocowanuta tropikalna
21.00nuta orzeźwiająca

Pakiety

Chcemy uczynić Państwa pobyt w naszym hotelu jak najprzyjemniejszym. Z tego powodu stworzyliśmy specjalną ofertę pakietów hotelowych. Oferujemy również specjalne, jednodniowe pakiety w naszym spa.

Nasz ośrodek oferuje również specjalne programów dla grup. Na terenie sauna-spa możemy np. zorganizować grill lub imprezę tematyczną, np. wieczór panieński lub kawalerski. Jeśli chcieliby Panstwo otrzymać więcej informacji na ten temat, prosimy o uzupełnienie formularza kontaktowego.

Jest możliwość wcześniejszej rezerwacji grupy min 6 osób dla której ceremonie będą wykonywane wcześniej. W tygodniu czyli poniedziałek-czwartek SPA nie rozpala beczki, dla gości z zewnątrz jak i z hotelu jest jacuzzi. Beczka jest rozpalana piątek-niedziela

* Basen czynny tylko w okresie wiosenno-jesiennym

** Regulamin Sauna SPA i Regulamin Gabinetu