Spa & Wellness Voor ultieme ontspanning Palac Jugowice 3Spa & Wellness Palac Jugowice Luxury Spa 2Spa & Wellness Palac Jugowice Luxury Spa 3Spa & Wellness Palac Jugowice Luxury Spa 4

Nocne Saunowanie

Zaznaj najwyższej formy relaksu podczas Nocnego Saunowania w Centrum Sauna-Spa Pałacu Jugowice. Jest to wspaniała okazja aby by wypocząć, przyjemnie spędzić czas oraz się odprężyć. oferta zawiera między innymi aromatyczne seanse w saunie fińskiej, tematyczny peeling i poncz do picia bez ograniczeń.
Poniżej znajdą Państwo tematy oraz daty najbliższych Nocnych Saunowań. Aby wyświetlić szczegóły oferty, należy kliknąć w nazwę tematu.

Tematy i daty

ŚLIWKOWE ROZPOCZĘCIE SEZONU SAUNOWEGO (12 październik 2019)

Oferta zawiera

 • Możliwość korzystania ze strefy „Pałac Jugowice **** Luxury SPA”,
 • Odżywcza kąpiel w balii z podgrzewaną wodą,
 • Naturalny peeling z cukru trzcinowego, miodu z dodatkiem śliwek,
 • Poncz o smaku śliwkowym,
 • Ceremonie zapachowe w saunie o pełnych godzinach,
 • Możliwość korzystania z pozostałych saun (infra-red, sauna fińska, łaźnia parowa), lokalu relaksacyjnego, baru wellness, basenu oraz jacuzzi.

Zacznij z nami sezon na noce saunowe!
Moc atrakcji, przemiła atmosfera, gorące seanse to wszystko znajdziesz u nas!

Więcej informacji

Śliwki zawierają szereg witamin i składników mineralnych, a ponadto są silnym antyoksydantem. Owoc śliwki to prawdziwy sprzymierzeniec w trosce o piękną skórę. To prawdziwe bomby witaminowe, które zawierają witaminy A, C, E, K, PP oraz B6, a także składniki mineralne i błonnik. Dodatkowo dzięki obecności antyutleniaczy wykazują silne właściwości przeciwstarzeniowe. Śliwki wykazują właściwości hamujące procesy starzenia się skóry. Wszystko dzięki dużej ilości antyoksydantów takich jak flawonoidy, tanina czy hesperydyna, czyli związków opóźniających powstawanie zmarszczek. Oprócz tego są idealne dla osób z cerą naczynkową, ponieważ witaminy C i K uszczelniają naczynka krwionośne oraz odpowiadają za proces krzepnięcia krwi. Zapobiega to powstawaniu nieestetycznych pajączków na skórze!

Dodatkowo płatne:

– pozostałe alkohole, napoje zimne i gorące oraz soki według cennika

HALLOWEENOWA NOC W SAUNIE (26 październik 2019)

Oferta zawiera

 • Możliwość korzystania ze strefy „Pałac Jugowice **** Luxury SPA”
 • Kąpiel z dreszczykiem w balii z podgrzewaną wodą,
 • Mroczny peeling z cukru trzcinowego, miodu,
 • Poncz strasznie dobry,
 • Ceremonie zapachowe w saunie o pełnych godzinach,
 • Możliwość korzystania z pozostałych saun (infra-red, sauna fińska, łaźnia parowa), lokalu relaksacyjnego, baru wellness, basenu oraz jacuzzi.

Halloween….

Więcej informacji

Nazwa Halloween jest prawdopodobnie skrótem angielskiej nazwy All Hallows’ Eve, który oznacza wigilię Wszystkich Świętych. Tego też dnia, 31 października po zapadnięciu zmroku, w krajach anglosaskich, a teraz także w wielu innych, łącznie z Polską, dzieci w towarzystwie dorosłych oddają się rozrywkom z “dreszczykiem”. Choć dziś Halloween to raczej zabawa, rodowód tego święta jest bliższy naszym Zaduszkom czy Dziadom.

Tradycją, która z czasem przekształciła się w Halloween, było celtyckie święto Samhain (sam e fuin). Obchodzone u schyłku jesieni święto było symbolicznym momentem przejścia między ciepłym latem a ponurą zimą. Celtowie wierzyli, że w dniu Samhain dusze umarłych (także nienarodzonych) wracają na ziemię, poszukując osób, w których ciele mogłyby zamieszkać przez następny rok.

Dodatkowo płatne:

– pozostałe alkohole, napoje zimne i gorące oraz soki według cennika

   • Harmonogram będzie aktualizowany co tydzień.

Ceny

Dla gości z zewnątrz koszt wynosi 75 zł za osobę.

* Dodatkowe koszty takie jak alkohol, zimne i gorące napoje czy soki nie są wliczone w cenę i będą naliczane zgodnie z cennikiem. Dotyczy to również maseczek jak nawilżająca maseczka z algami czy maseczka przeciw zmarszczkom. Te kosztują 10 zł za osobę.

Rezerwacja Nocne Saunowanie

 

Potwierdzenie

Powrót