Ślub w wielkim stylu Pałac Jugowice 1Ślub w wielkim stylu Pałac Jugowice 2Ślub w wielkim stylu Pałac Jugowice 3Ślub w wielkim stylu Pałac Jugowice 4Ślub w wielkim stylu Pałac Jugowice 5

 

Wesele w Pałacu

Przyjęcie weselne zorganizowane w pałacu… To marzenie może się ziścić! Musi mu jednak towarzyszyć wspaniała oprawa! Pałac Jugowice ma wszystko, co potrzebne do przygotowania perfekcyjnego przyjęcia ślubnego. Zadbamy o to, by Państwa wesele było niezapomnianym i unikalnym wydarzeniem.

Przygotowania

Od powitania gości do samego przyjęcia, od bufetu po noclegi – dbamy o najdrobniejsze detale. Wspólnie z Państwem analizujemy możliwości, chcąc stworzyć unikalny pakiet usług, który w pełni spełni Państwa oczekiwania. Mamy dzięki temu pewność, że wszystko przebiegnie dokładnie tak, jak sobie tego Państwo życzycie. W dniu wesela wszelkie obowiązki spoczywają już wyłącznie na nas, zaś Państwu pozostaje już tylko jedno – cieszenie się własnym świętem!

Przyjęcie

Przekąski, kolacja, tort weselny… Dbamy o wszystko. Nasz szef kuchni przygotuje dla Państwa indywidualne menu, dostosowane do Państwa życzeń i upodobań kulinarnych – od tradycyjnej kuchni polskiej, po międzynarodowy bufet.

Wymarzone wesele

W dniu ślubu każda panna młoda potrzebuje czasu na przygotowanie makijażu, stroju i fryzury. Możemy zapewnić wizażystów i fryzjerów, którzy pomogą w przygotowaniach. Okolice naszego Pałacu to wymarzona sceneria do wykonania przepięknych zdjęć ślubnych. Mogą Państwo za naszym pośrednictwem zarezerwować fotografa, który zna wszystkie najpiękniejsze plenery w okolicy.

Nocleg

Do dyspozycji pary młodej oddajemy apartament Royal Suite. Mogą korzystać z niego Państwo przez cały dzień ślubu, a zatem można zamienić go w centrum przygotowań do ceremonii. Oczywiście Państwa goście mogą również skorzystać z luksusowych apartamentów w Hotelu Pałacu Jugowice.

Nasz Hotel znajduje się w dogodnej lokalizacji dla Państwa, jak również gości. Odległości od większych miast to m. in: 13km Wałbrzych, 18km Świdnica, 30km Dzierżoniów, 70km Wrocław.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, z przyjemnością umówimy się na spotkanie w celu omówienia wszystkich możliwości, by Państwa wesele w pałacu nabrało wymarzonego charakteru. Zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego, by ułatwił jak najszybszy kontakt z Państwem.