Snucie ślubnych planów psuje wybór idealnego miejsca na przyjęcie? Parom, które nie mogą się zdecydować, polecamy kompromis. Wesele w hotelu butikowym usytuowanym w górach to z jednej strony dbałość o wysoki standard pobytu i pełne zaspokojenie najbardziej wyszukanych potrzeb, a z drugiej okazja do zorganizowania wyjątkowego wydarzenia w otoczeniu natury.

Przyjęcie w górach w ekskluzywnym hotelu

Dlaczego warto zdecydować się na pobyt w naszym pałacu? Piękno butikowych form wprawi zaproszonych gości w prawdziwy zachwyt, a Wam pozwoli na zorganizowanie wytwornej zabawy wyłącznie w gronie najbliższych. W przypadku zajęcia całej bazy noclegowej zyskujecie hotel na wyłączność – czas spędzacie dokładnie tak, jak to sobie wymarzycie, z indywidualnym podejściem i zachowaniem najwyższych standardów obsługi. Oferta ślubna pałacu jest kompleksowa: oprócz wnętrz przeznaczonych na przyjęcie oraz nocleg zakochanym proponuje się również przygotowanie menu, aranżację sali, a nawet obecność stylistów i wizażystów. Pomysł na organizację wesela w hotelu butikowym przypadnie do gustu miłośnikom architektonicznego kunsztu, a także miejsc posiadających unikatową historię. Przestronne nowoczesne formy dodadzą uroku każdemu przyjęciu weselnemu. Trudno wskazać kogoś, kto w otoczeniu eleganckich zdobień nie poczułby się wyróżniony.

Góry – piękno krajobrazu

A gdyby tak połączyć ekskluzywność hotelu butikowego z urzekającym krajobrazem polskich gór? Zainteresowane takim rozwiązaniem będą pary chcące, aby przyjęcie weselne na długo pozostało w pamięci. Tak wyjątkowe miejsce wprowadzi wspaniałą atmosferę stworzoną do całonocnego szaleństwa okraszonego świetnym jedzeniem – będąc w górach warto zdecydować się na skosztowanie regionalnego menu. Opcja ta jest wybierana nie tylko ze względu na panujący w górach klimat świetnej zabawy, ale przede wszystkim widoki. Grzechem byłoby stracić okazję na wykonanie sesji plenerowej. Piękne krajobrazy zachwycają tam o każdej porze roku. Wystarczy wyjść na moment z hotelu, aby poczuć potężną siłę natury i docenić jej unikatowe piękno. Trudno o tak wspaniałe pamiątki, organizując wesele w mieście.