Kuchnia pełna pasji i różnorodności – jeśli jesteście gośćmi Pałacu Jugowice i pragniecie skosztować czegoś nowego, zapraszamy do naszej Restauracji. Znajdziecie w niej specjalności, których próżno szukać w innych miejscach. Przygotuj się na doświadczenie nieznanych dotąd smaków i aromatów!

Restauracja Pałac Jugowice kultywuje kuchni tradycyjnej, którą wzbogaca o inspiracje z całego świata. Szef Kuchni tworzy dania o zupełnie nowym, nieznanym dotąd obliczu. Gwarantujemy, że kulinarne doznania czekają tu zarówno miłośników klasycznej kuchni polskiej i europejskiej, jak i poszukiwaczy oryginalnych połączeń smakowych.

Poznajcie naszą kuchnię – pozwólcie sobie na chwilę zapomnienia

Przystawki zniewolą każdego, kto uwielbia dania rodem z kuchni śródziemnomorskiej: serwujemy najlepsze krewetki oraz mule z oryginalnymi sosami na bazie egzotycznych owoców, wina lub ziół. Aromatyczne i lekkie staną się idealnym preludium do dalszej uczty.

Proponowane w menu zupy oddają ducha naszej kuchni. Rosół, krem z pomidorów czy chłodnik ogórkowy przyrządzamy na podstawie sprawdzonych przepisów, które przełamujemy odrobiną oryginalności w postaci świeżych dodatków. Warto skusić się na pierwsze danie, które swoim charakterem nawiązuje do tradycji urozmaiconej o najnowsze kulinarne trendy.

Lekkie i świeże sałatki to kompozycje zachwycające wyglądem, smakiem i aromatem. Warzywa łączymy z charakternymi serami oraz chrupiącymi dodatkami, aby podczas posiłków zapewniać Wam jak najwięcej kulinarnych doznań.

Naszą specjalnością są dania główne powstałe na bazie świeżych warzyw oraz starannie wyselekcjonowanych mięs i ryb. Przepyszne makarony o włoskim charakterze, ryby z lekkimi dodatkami czy wreszcie wyraziste mięsa (w tym doskonałej jakości grillowana, australijska i amerykańska wołowina) to duma naszej Restauracji.

Na deser? Klasycznie lub z pomysłem! Proponujemy domowe wypieki – każdego dnia przyrządzamy znakomite ciasta według tradycyjnych receptur. Rozkosz dla podniebienia zagwarantuje również cudownie czekoladowy fondant udekorowany gałką lodów waniliowych.

Odwiedźcie Restaurację Jugowice i skosztujcie prawdziwie uwodzicielskich dań. Nasza kartka jest krótka, acz treściwa. Znajdziecie w niej to wszystko, co rozkoszne dla podniebienia!