Restauracja Informacje Pałac Jugowice 1Restauracja Informacje Pałac Jugowice 2Restauracja Informacje Pałac Jugowice 3

Restauracja Informacje

Restauracja Pałacu Jugowice czynna jest:

 • Poniedziałek – Czwartek / 16:00h – 21:00h
  à la carte menu
 • Piatek / 16:00h – 22:00h
   à la carte me
 • Sobota / 13:00h – 22:00h
  à la carte menu
 • Niedziela / 13:00h – 20:00h
  à la carte menu

Śniadania serwowane są:

 • Poniedziałek – Piątek / 7.00-10.00
 • Sobota –Niedziela / 8.00-11.00

Śniadanie jest serwowane z kuchni, nie zaś jak dotychczas w formie bufetu.

Ostatnie zamówienia a’la carte przyjmowane są na pół godziny przed zamknięciem restauracji.
Zapraszamy do zapoznania się z naszym menu.

Jeśli chcą Państwo zarezerwować stolik w naszej restauracji, zapraszamy do wypełnienia formularza rezerwacji.
Postaramy się jak najszybciej poinformować Państwa, czy stolik będzie danego dnia dostępny.

Poznajcie szefa kuchni…

Dla naszego szefa kuchni gotowanie to coś więcej, niż tylko praca… To pasja, sposób życia. Jego specjalnością jest nadawanie tradycyjnym polskim potrawom nowego charakteru. Jest on również wielkim entuzjastą kuchni molekularnej, w której wiedza spotyka się z przyjemnościami podniebienia. Nasz szef kuchni współpracuje z wieloma czasopismami kulinarnymi, gdzie publikuje swoje porady i najlepsze przepisy. Wraz z całym zespołem kuchennym dba on o to, by posiłki w Restauracji Pałacu Jugowice były wyjątkowym doświadczeniem kulinarnym.

Imprezy

Oprócz codziennej karty menu organizujemy również przyjęcia na zamówienie. Możemy obsłużyć zarówno duże jak i mniejsze grupy (w restauracji i w sali bankietowej). Jeśli szukają Panstwo miejsca do organizacji przyjęcia weselnego, bądź konferencji biznesowej, trafili Panstwo pod właściwy adres.

Śniadania

Śniadanie jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia. Nasz urozmaicony bufet śniadaniowy gwarantuje, że rozpoczną Panstwo dzień w dobrym nastroju. Śniadania serwowane są w naszej stylowej restauracji z widokiem na dziedziniec i ogród. W wypadku niewielkiej liczby gości oferujemy śniadanie z karty.

Śniadania serwowane są między 7.00 a 10.00 (PN-PT) i 8.00 a 11.00 (SO-NI). Śniadania są serwowane w godzinach 8.00-11.00 również we
wszystkie Święta i dni ustawowo wolne od pracy.

Na Państwa życzenie śniadanie może zostać podane wcześniej – w restauracji lub do Państwa pokoju. Jeśli chcą Panstwo wcześnie wyruszyć, lub jeśli mają przed sobą długi dzień intensywnej pracy, możemy przygotować dla Państwa również pakiety śniadaniowe na wynos.