Przez / 13th Styczeń, 2015 / Blog / Off

Najczęściej zadawane pytania

V. Czy po złożeniu rezerwacji mogę ją jeszcze zobaczyć?
A. Nie, to nie jest już możliwe. Jeśli potrzebują Państwo dodatkowych informacji, mogą Państwo skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

V. Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania?
A. W Hotelu Pałac Jugowice mogą się Państwo zameldować od godziny 15.00. Wymeldowanie jest możliwe do godziny 11.00. Wcześniejsze zameldowanie lub wymeldowanie jest możliwe w zależności od dostępności danego apartamentu.

V. Czy na terenie hotelu można palić? Czy można palić w apartamentach?
A. Palenie dozwolone jest na zewnątrz – w ogrodzie i na tarasie. Cały budynek objęty jest całkowitym zakazem palenia. Nie wolno palić w pomieszczeniach ogólnodostępnych oraz w apartamentach. Za palenie w hotelu z wyłączeniem czujnika przeciwpożarowego grozi grzywna w wysokości 500 zł.

V. Jakie są warunki anulacji?
A. Do 48 godzin przed planowanym przybyciem mogą Państwo anulować swoją rezerwacje, bez żadnych kosztów. Jeśli dokonają Państwo anulacji później, bądź tez jeśli Państwo nie przyjadą, będziemy zmuszeni obciążyć Państwa kosztami pierwszego noclegu. Jeśli nie uiścili Panstwo jeszcze opłaty zastrzegamy sobie prawo do odciągniecie wspomnianej należności z Państwa karty kredytowej.

V. Czy mogę zaparkować swój samochód przy Pałacu Jugowice?
A. Mogą Państwo zaparkować samochód na terenie hotelu. To darmowy parking dla gości hotelu, restauracji oraz spa.

V. Czy w apartamentach dostępne są lodówki, łóżeczka dla dzieci lub przenośne łóżka?
A. We wszystkich apartamentach obecny jest minibar. Nie wolno w nim jednak przechowywać produktów spożywczych. W hotelu obecne są dwa łóżeczka dziecięce, które mogą Państwo z wyprzedzeniem zarezerwować. Jeśli łóżeczka nie są w danym momencie dostępne, możemy wstawić do Państwa pokoju łóżko przenośne, za dodatkowa oplata 130 zł.

V. Nie złożyłem mej rezerwacji na stronie hotelu, lecz za pośrednictwem innej strony. W jaki sposób mogę zmienić moja rezerwacje?
A. Radzimy skontaktować się z organizacją, za pośrednictwem której dokonali Państwo rezerwacji. Jeśli zmiana dotyczy specjalnych życzeń/potrzeb mogą Państwo skontaktować się z nami bezpośrednio wypełniając formularz kontaktowy lub dzwoniąc pod numer +48 748 446 394.

V. Jaki jest minimalny wiek osoby dokonującej rezerwacji w Pałacu Jugowice?
A. Aby zarezerwować pokój w hotelu Jugowice należy mieć ukończone 18 lat (być pełnoletnim w świetle polskiego ustawodawstwa). Dzieci do 18 roku życia mogą przebywać w hotelu pod nadzorem osoby upoważnionej lub rodzica. Podczas meldowania się mogą zostać Państwo poproszeni o dowód osobisty, który powinni Panstwo okazać.

V. Czy apartamenty przystosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych?
A. Dysponujemy różnymi pokojami dostosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych. Jeśli życzą sobie Państwo skorzystać z takiego apartamentu, prosimy o podanie tej informacji podczas dokonywania rezerwacji. Wszystkie ogólnodostępne toalety w hotelu dostosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych.

V. Czy Pałac Jugowice dysponuje transportem, który może mnie odebrać z lotniska we Wrocławiu?
A. Możemy Państwa odebrać lub zawieźć na lotnisko we Wrocławiu. Cena za te usługę to 210 zł za samochód (4 osoby) za podróż w jedną stronę. Jeśli życzą sobie Państwo skorzystać z tej usługi, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego na naszej stronie. Sugerujemy uregulowanie tej kwestii na minimum tydzień przed planowanym przyjazdem.

V. Czy w hotelu obecny jest internet?
A. W całym budynku dostępny jest bezpłatny internet bezprzewodowy. Kod do internetu otrzymują Państwo po przyjeździe, wraz z elektronicznym kluczem do pokoju.

V. Czy w hotelu mogę przebywać zwierzęta domowe?
A. Tak, zwierzęta domowe są mile widziane. Należy jednak z wyprzedzeni zgłosić, iż przyjadą Państwo ze zwierzęciem. Koszt pobytu Państwa ulubieńca to 50 zł.

V. Przewidujemy przyjazd przed ustalona przez hotel godziną zameldowania się? Co teraz?
A. Nie stanowi to problemu. Będą Państwo mogli zostawić swój bagaż w przeznaczonym do tego celu pomieszczeniu, zaś w trakcie oczekiwania skorzystać z udogodnień obecnych w hotelu. Mogą Państwo odwiedzić nasze centrum spa bądź tez skosztować specjalności naszej restauracji.

V. Chciałbym by w pokoju umieszczono kwiaty, czekoladki, szampana lub inne niespodzianki. W jaki sposób mam to uregulować?
A. Prosimy o kontakt z naszą recepcją +48 748 446 394 lub o wypełnienie formularza kontaktowego. Zadbamy o to, by w pokoju czekała na Państwa zamówiona niespodzianka.

V. Czy w hotelu dostany jest roomservice?
A. Tak, mogą Państwo skorzystać z usługi roomservice. Mogą Państwo wybrać butelkę wina lub butelkę szampana. Oferujemy również zupy, sałatkę z kurczakiem oraz bagietkę. Przygotowany posiłek przyniesiemy do Państwa pokoju.

V. W jakich godzinach czynna jest restauracja Pałacu Jugowice?
A. Restauracja czynna jest od 7.00 do 22.00. Więcej informacji na temat posiłków znajda Państwo w zakładce informacje ogólne – restauracja. Po zamknięciu restauracji mogą Państwo udać się do naszej wyśmienitej winiarni.

V. W jakich godzinach czynne jest centrum spa Pałacu Jugowice?
A. Centrum spa czynne jest od poniedziałku do czwartku w godzinach od 12.00 do 21.00. OD piątku do soboty spa jest czynne od 11.00 do 22.00. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Pałac Jugowice Centrum Spa.

V. Czy w hotelu można zorganizować konferencję biznesową?
A. Tak, oczywiście. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo z zakładce rozwiązania dla biznesu.

V. Czy w Pałacu Jugowice można zorganizować imprezy okolicznościowe?
A. Tak, oczywiście. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo z zakładce ślub w Pałacu Jugowice.

V. Czy w okolicy hotelu znajdują się interesujące atrakcje turystyczne?
A. Tak, w okolicy hotelu znajduje się kilka ciekawych zabytków. Dla naszych gości przygotowaliśmy przegląd najbardziej intersujących atrakcji turystycznych.

V. Czy woda kranowa w hotelu jest zdatna do picia?
A. Teoretycznie woda kranowa w hotelu Pałac Jugowice jest zdatna do picia. Mimo wszystko radzimy pic tylko przegotowana wodę.

Jeśli chcą Państwo raz jeszcze przeczytać nasze warunki ogólne, prosimy kliknąć tutaj.

Powrót