Przez / 10th Wrzesień, 2015 / Aanbiedingen, Oferty specjalne / Off

Nocne Saunowanie

Zaznaj najwyższej formy relaksu podczas Sobotniego Nocnego Saunowania w Centrum Spa Pałacu Jugowice. Każdy sobotni wieczór (20:00-0:00) poświęcony będzie wypoczynkowi, przyjemności i odprężeniu i określonemu tematowi przewodniemu. Wspaniała okazja, aby dać się w pełni rozpieścić. Oferta zawiera miedzy innymi gorącą kąpiel, peeling i poncz zgodne z tematem tygodnia.

Prosimy zapoznać się z tematami i datami w poniższym harmonogramie. Aby wyświetlić szczegóły oferty, należy kliknąć w nazwę tematu.

Tematy i daty

KIWI (20 październik 2018)

Oferta zawiera

 • Możliwość korzystania ze strefy „Pałac Jugowice **** Luxury SPA”,
 • Odżywcza kąpiel w balii z podgrzewaną wodą,
 • Naturalny peeling z cukru trzcinowego, miodu z dodatkiem kiwi,
 • Poncz o smaku kiwi,
 • Ceremonie zapachowe w saunie o pełnych godzinach,
 • Możliwość korzystania z pozostałych saun (infra-red, sauna fińska, łaźnia parowa), lokalu relaksacyjnego, baru wellness, basenu oraz jacuzzi.

Więcej informacji
Kiwi zostało odkryte w środkowych Chinach, skąd trafiło do Nowej Zelandii i tam zaczęła się ich prawdziwa kariera. Pierwsze plantacje zostały założone jeszcze przed II wojną światową. Owoce kiwi to prawdziwa bomba witaminowa, zaspakają dziennie zapotrzebowanie. Są źródłem wielu witamin i mikroelementów. W tych zielonych owocach znajduje się bardzo duże bogactwo witaminy C. Ponadto znajduje się w nich wit. A, E, K, B i minerały oraz kwas foliowy. Owoce mogą być spożywane razem ze skórką, która również zawiera witaminy. Dzięki tak wielkiej zawartości witamin i minerałów owoce kiwi wspomagają leczenie przeziębień, grypy, koją nerwy, wpływają na dobre samopoczucie. Kiwi chroni też przed chorobami serca, miażdżycą, wspomaga oczyszczanie organizmu z toksyn.

Dodatkowo płatne:
– pozostałe alkohole, napoje zimne i gorące oraz soki według cennika

HALLOWEENOWA NOC W SAUNIE (27 październik 2018)

Oferta zawiera

 • Możliwość korzystania ze strefy „Pałac Jugowice **** Luxury SPA”
 • Kąpiel z dreszczykiem w balii z podgrzewaną wodą,
 • Mroczny peeling z cukru trzcinowego, miodu,
 • Poncz straaasznie dobry,
 • Ceremonie zapachowe w saunie o pełnych godzinach,
 • Możliwość korzystania z pozostałych saun (infra-red, sauna fińska, łaźnia parowa), lokalu relaksacyjnego, baru wellness, basenu oraz jacuzzi.

Więcej informacji
Nazwa Halloween jest prawdopodobnie skrótem angielskiej nazwy All Hallows’ Eve, który oznacza wigilię Wszystkich Świętych. Tego też dnia, 31 października po zapadnięciu zmroku, w krajach anglosaskich, a teraz także w wielu innych, łącznie z Polską, dzieci w towarzystwie dorosłych oddają się rozrywkom z “dreszczykiem”. Choć dziś Halloween to raczej zabawa, rodowód tego święta jest bliższy naszym Zaduszkom czy Dziadom.
Tradycją, która z czasem przekształciła się w Halloween, było celtyckie święto Samhain (sam e fuin). Obchodzone u schyłku jesieni święto było symbolicznym momentem przejścia między ciepłym latem a ponurą zimą. Celtowie wierzyli, że w dniu Samhain dusze umarłych (także nienarodzonych) wracają na ziemię, poszukując osób, w których ciele mogłyby zamieszkać przez następny rok

Dodatkowo płatne:
– pozostałe alkohole, napoje zimne i gorące oraz soki według cennika

   • Harmonogram będzie aktualizowany co tydzień.

Ceny

Oferta ta kosztuje 35 zł za osobę dla gości hotelowych. Dla gości z zewnątrz koszt wynosi 65 zł za osobę.

* Dodatkowe koszty takie jak alkohol, zimne i gorące napoje czy soki nie są wliczone w cenę i będą naliczane zgodnie z cennikiem. Dotyczy to również maseczek jak nawilżająca maseczka z algami czy maseczka przeciw zmarszczkom. Te kosztują 10 zł za osobę.

Rezerwacja Nocne Saunowanie

 

Potwierdzenie

Powrót