Pałac Jugowice Informacje ogólne Informacja 1Pałac Jugowice Informacje ogólne Informacja 2Pałac Jugowice Informacje ogólne Informacja 3

Informacje – Pałac Jugowice

Pałac Jugowice: Odkryj piękno Dolnego Śląska! Zapraszamy do naszego luksusowego ośrodka na niezapomniane wakacje! Plac Jugowice został otwarty w 2012 roku. Od samego początku obiekt ten był unikatem w skali całego kraju, z czego jesteśmy niezmiernie dumni. Dysponujemy 28 pięknymi apartamentami, nastrojową restauracją oraz luksusowym centrum spa. Dolny Śląsk sam w sobie oferuje Państwu wiele atrakcji. Malownicza przyroda tworzy wspaniałą oprawę dla przyjęć weselnych oraz imprez okolicznościowych. Jeśli szukają Państwo miejsca na zorganizowanie spotkania biznesowego, również trafiliście pod właściwy adres. Uwolnimy Państwa od wszelkich spraw organizacyjnych, tak byście mogli skoncentrować się na tym co najważniejsze: cieszeniu się pobytem w Pałacu Jugowice.

    Dane kontaktowe

    Znajdą tu Państwo wszystkie informacje na temat tego, jak można się z nami skontaktować. Również biura podróży mogą tu zadawać swoje pytania.

    Aktualności

    Jeśli chcą Państwo otrzymywać informacje na temat ofert specjalnych, ciekawostek, wspomnień wakacyjnych , w tym miejscu możecie się zarejestrować.