Apartamenty luksusowy pobyt Pałac Jugowice 1Apartamenty luksusowy pobyt Pałac Jugowice 2Apartamenty luksusowy pobyt Pałac Jugowice 3

Apartamenty Hotel Pałac Jugowice

Zapraszamy do jednego z najbardziej unikalnych hoteli w Polsce, hotelu Pałac Jugowice. Tajemniczy i intrygujący Dolny Śląsk oraz nasze przepiękne apartamenty są gwarancją, że w pełni wykorzystają Panstwo swoje zasłużone wakacje.

Hotel Pałac Jugowice to jednak cos więcej, niż tylko wytworne miejsce noclegowe.Jeśli mają Panstwo ochotę na wytworną kolacje – nasza restauracja stoi dla Państwa otworem. A może wieczór w centrum spa? To również możliwe.

Wszystkie pokoje w Pałacu Jugowice urządzone są stylowo, lecz równocześnie – niezmiernie nowocześnie. Pokoje wyposażone są w szereg udogodnień. Na terenie całego kompleksu mają Państwo na przykład dostęp do darmowego internetu bezprzewodowego. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi naszymi apartamentami.

  Junior 

  Apartamenty Junior Suite Pałac Jugowice

  Apartamenty typu Junior Suite znajdują się w dawnych stajniach, przynależących do pałacyku myśliwskiego. Zostały one stylowo urządzone i dysponują szeregiem nowoczesnych udogodnień. Każdy apartament posiada łazienkę z prysznicem (suszarką, artykułami toaletowymi oraz ręcznikami), telewizor, telefon, sejf, minibar oraz darmowy dostęp do internetu.

  Sweet Dreams 

  Apartamenty Sweet Dreams Suite Pałac Jugowice

  Apartamenty typu Sweet Dreams Suite są nico bardziej luksusowymi pokojami, które podobnie jak Junior Suite, znajdują się w dawnych stajniach pałacyku myśliwskiego. Ze względu na stylowe wykończenie i nowoczesne udogodnienia należą one do najczęściej wybieranych przez naszych gości. Posiadają one takie samo wyposażenie jak apartamenty typu Junior Suite, dodatkowa mają jednak wannę.

  Deluxe

  Apartamenty typu Deluxe Suite wyposażone są w wiele nowoczesnych udogodnień. Są przestronne i stylowo urządzone. Część z apartamentów wyposażona jest w wanny. Wszystkie zaś są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

  Deluxe z wanną

  Apartamenty Deluxe Suite Pałac Jugowice

  Apartamenty typu Deluxe Suite wyposażone są w wiele nowoczesnych udogodnień. Są przestronne i stylowo urządzone. Część z apartamentów wyposażona jest w wanny. Wszystkie zaś są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

  Royal Suite

  Apartamenty Royal Suite Pałac Jugowice

  Apartament Royal Suite, zwany również apartamentem nowożeńców, jest największym apartamentem w hotelu. Wyposażony jest w luksusową wannę oraz wiele udogodnień, które mają umilić Państwa pobyt.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami specjalnymi.

  Rezerwacja bezpośrednio w hotelu gwarantuje dodatkowe korzyści.