W życiu każdego przedsiębiorstwa przychodzi czas na podsumowania: zespół jest gotowy na to, aby zebrać wszystkie dotychczasowe osiągnięcia, pochwalić osoby, które w sposób szczególny przyczyniły się do osiągnięcia sukcesu, ale także wskazać problemy oraz niedociągnięcia, z którymi należy poradzić sobie w przyszłości.

Plany rozwojowe, awanse, zestawienia… wizja takiego spotkania może zniechęcić, dlatego już na etapie planowania eventu firmowego warto zastanowić się nad miejscem, w którym się odbędzie. Nie ma nic lepszego niż przyjazna hotelowa przestrzeń otoczona naturą – taka, jaką mamy przyjemność udostępniać gościom Pałacu Jugowice.

Eventy firmowe w luksusowej formie

Dla zaplanowania spotkania dla wszystkich pracowników firmy niezbędna jest spora przestrzeń. Zapewniamy dostęp do sali konferencyjnej, w której w komfortowych warunkach może przebywać 120 osób. Wnętrze zostało dostosowane do potrzeb technicznych: do dyspozycji organizatorów eventu firmowego czekają m.in. rzutnik, ekran, tablice demonstracyjne typu flipchart, instalacja nagłośnieniowa oraz mikrofony bezprzewodowe. Każdy z uczestników spotkania otrzymuje również dostęp do sieci internetowej.

Tak liczne i przemyślane udogodnienia pozwolą skupić się na najważniejszych punktach eventu i sposób efektowny przekazać uczestnikom niezbędne informacje.

Hotel butikowy – idealne miejsce na spotkania firmowe

Standardem naszego hotelu jest gwarantowanie gościom jak najwyższej jakości świadczonych usług.

Pobyt w Pałacu Jugowice to doskonała okazja do tego, aby w sposób szczególny potraktować pracowników, partnerów biznesowych oraz kontrahentów. Przestrzeń została stworzona z myślą o tym, aby zarówno na stopie zawodowej, jak i prywatnej, czuć się w niej komfortowo.

Otoczeni luksusem goście znacznie przyjemniej spędzają czas na rozmowach i podsumowaniach. Eventy, które pomagamy organizować, wspierane są przez najlepszej jakości obsługę, znakomitą ofertę kulinarną, liczne udogodnienia w zakresie strefy wellness, luksusowe wnętrza noclegowe oraz zapierający dech krajobraz Gór Sowich.