Pałac Jugowice, Jugowice
Oferta pracy
Arrival
Departure

01 November 2021

Czterogwiazdkowy Pałac Jugowice Luxury Hotel w Jugowicach k. Wałbrzycha, posiadający 28 luksusowych apartamentów, położony w malowniczych górach sowich wraz z unikatowym kompleksem Sauna-SPA i najlepszą restauracją pałacową w Polsce, poszukuje osób do pracy

KELNER/ KELNERKA

Główne obowiązki:

• Obsługa gości

• Serwowanie potraw przygotowanych w restauracji

• Dbanie o estetykę i porządek na miejscu pracy

• Obsługa kasy

Wymagania:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku.

• Bardzo dobra organizacja pracy.

• Umiejętność pracy w grupie, pod presja czasu.

Oferujemy:

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Premie za frekwencję i aktywną sprzedaż

• Przyjazną atmosferę pracy.

• Bezpłatne posiłki pracownicze.

• Dojazd ( dotyczy wybranych lokalizacji i określonych dni )

PRACOWNIK STREFY SAUN

Opis stanowiska:

Do zadań pracownika strefy saun należeć będzie po przeszkoleniu przeprowadzanie rytuałów parowych dla gości, serowanie napojów oraz jedzenia dostępnego w menu restauracji oraz dbanie o odpowiednia atmosferę

Wymagania:

• Instruowanie klientów na temat zasad poprawnego korzystania z atrakcji strefy oraz poprawnego saunowania

• Zapewnienie atmosfery sprzyjającej relaksowi, wypoczynkowi i chęci ponownego skorzystania z oferty przez gości

• Dbanie o wizerunek strefy saun poprzez dbałość o czystość i wysokie standardy obsługi

• Komunikatywna znajomośc języka polskiego, znajomość innych języków mile widziana

• Bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

• Przyjazną atmosferę pracy

Recepcjonista/ka

Miejsce pracy: Jugowice, Główna 4, 58-321 Jugowice
Lokalizacja: 10km od Wałbrzycha, 15km od Świdnicy
Region: Dolnośląskie

Opis stanowiska

  • wykonywanie czynności związanych z bezpośrednią obsługą gości hotelowych
  • przyjmowanie rezerwacji, meldowanie i wymeldowywanie gości
  • naliczanie należności oraz wystawianie dokumentów sprzedaży
  • przyjmowania rezerwacji telefonicznych oraz mailowych
  • prezentowanie oferty i aktywna sprzedaż usług hotelowych
  • przestrzeganie obowiązujących procedur oraz standardów
  • dbałość o estetykę otoczenia i wysoki standard obsługi gości

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe (kierunkowe mile widziane)
  • dobra znajomość języka angielskiego (znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem)
  • odpowiedzialność, rzetelność i zorganizowanie
  • komunikatywność, umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z gośćmi
  • nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista
  • znajomość obsługi komputera, w szczególności: pakietu MS Office
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • prawo jazdy kat B – dojazdy do miejsca pracy
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane

Oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • pracę w młodym i ambitnym zespole
  • szkolenia stanowiskowe
  • możliwość rozwoju i samorealizacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie (uwarunkowane od umiejętności i doświadczenia)

Aplikacje (CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres e-mail info@palacjugowice.com z dopiskiem nazwy stanowiska. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych wofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia. 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”.

See on map

Manage privacy settings

Your preferences have not yet been saved