Przez / 24th Kwiecień, 2015 / Blog / Off

10-lecie firmy Pollux

Do Polski wyruszyła 18 osobowa grupa pracowników niderlandzkiego oddziału firmy. Cel – obchody jubileuszu firmy Pollux. Dla części z nich była to pierwsza wizyta w Polsce, dla innych – po prostu odwiedziny w rodzinnym kraju. Samolot wystartował z Eindhoven, by w końcu bezpiecznie wylądować na lotnisku we Wrocławiu. W chwili gdy podróżnicy postawili stopy na polskiej ziemi, świętowanie mogło się rozpocząć…

Serdeczne powitanie…

Na lotnisku na całą grupę z Holandii czekał autobus, który w ciągu godziny przewiózł uczestników do Jugowic. Powitanie w Pałacu Jugowice było oczywiście wyjątkowo serdeczne – lampka szampana oraz smakowite przekąski natychmiast wyczarowały uroczystą atmosferę. Wszystko przebiegało pod znakiem 10-lecia firmy Pollux! Entuzjazm uczestników przyjęcia zwiększał oczywiście urok samego hotelu – wspaniałych pokoi, eleganckiej restauracji oraz starannie przygotowanych dekoracji. Kiedy zaś pojawili się koledzy z polskich oddziałów przedsiębiorstwa, wszyscy byli już gotowi do zabawy.

Liczą się najmniejsze detale

Personel hotelu dołożył wszelkich starań, by zadowolić gości. Piątkowa kolacja była fenomenalna, zaś po niej rozpoczęła się zabawa – degustacje różnego rodzaju wódek, pokaz sztucznych ogni, muzyka!

Również następnego dnia organizatorzy udowodnili, iż zadbali o najmniejsze detale. Podczas śniadania, uczestnicy mogli nieco odpocząć przed intensywnym programem. I mimo, ze piątkowe przyjęcie przeciągnęło się do późnych godzin nocnych, przy śniadaniu nie zabrakło nikogo – wszyscy gotowi byli na dzień pełen wrażeń! Uczestników podzielono na dwie grupy. Pierwsza z nich wsiadła do czekających przed Pałacem jeepów, w których mieli zwiedzać okolicę. Druga grupa wyruszyła do kopalni w Walimiu, gdzie przystąpiła do poszukiwania skarbów i zwiedzania podziemnych korytarzy.

Spektakularny finał

W południe zakończyła się pierwsza część atrakcji, a uczestnicy zjedli dostarczony z hotelu wyborny lunch. Następnie grupy wymieniły się. O 16.00 wszyscy wrócili do hotelu – resztę popołudnia każdy przeznaczył wedle własnego uznania. Po kolacji zabawa trwała dalej. Piękna mowa dyrekcji firmy Pollux spotkała się z aplauzem zebranych. Pracownicy polskich oddziałów przygotowali własną wersję hitu Donatata i Cleo z festiwalu Eurowizji 2014 – My Słowianie. Wielką popularnością cieszyła się fotobudka. Wieczór zamknął spektakularny pokaz sztucznych ogni. To był bardzo udany weekend!

Następnego dnia o świcie, większość uczestników wyruszyła w podróż do domu. Zmęczeni, niewyspani, ale pełni wrażeń po tyj fantastycznej imprezie!

Wyrazy uznania należą się całemu personelowi Pałacu Jugowice. To właśnie ich ciężka praca sprawiła, ze ten wspaniały jubileusz nabrał tak niepowtarzalnego uroku. Z całego serca dziękujemy!