Winiarnia & bar hotelowy Pałac Jugowice 1 Winiarnia & bar hotelowy Pałac Jugowice 3 Winiarnia & bar hotelowy Pałac Jugowice 2 Winiarnia & bar hotelowy Pałac Jugowice 4

 

Drink Bar

Restauracja Pałacu Jugowice słynie ze swojej miłości do win. W naszej Drink Bar znajdą Państwo piękną kolekcję tradycyjnych win włoskich oraz francuskich. Nasza oferta została stworzona z myślą o prawdziwych koneserach.

Bar

W dawnych piwnicach pałacyku myśliwskiego Pałacu Jugowice znajdą Państwo naszą słynną winiarnię. Oferujemy najlepsze wina z całego świata oraz przepyszne przekąski. Oprócz bogatej oferty win, mogą Państwo skosztować lokalnych wódek, koktajli i whisky. Mogą Państwo spędzić przyjemny wieczór w Pałacu Jugowice, nie opuszczając murów hotelu!

Degustacje

Jesteśmy niezmiernie dumni z naszej karty win. Dlatego też regularnie organizujemy degustacje dla dużych i mniejszych grup w pałacowej winiarni. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, prosimy o uzupełnienie formularza kontaktowego. Do każdej degustacji serwujemy przekąski lub pełne kolacje. Mogą Państwo zdecydować się na degustacje win lub innych alkoholi – np. wódek. Dopasujemy naszą ofertę do Państwa potrzeb.

Sklep online

Oczywiście, nasze znakomite wina mogą Państwo zamówić również online. A zatem – jeśli spróbowali Państwo w naszym hotelu wina, które szczególnie Państwu smakowało, bądź też jeśli znaleźli Państwo w naszej ofercie produkt, który dobrze znacie, ale nigdzie nie możecie go znaleźć – zapraszamy do złożenia zamówienia. Aby przejść do strony naszego sklepu, prosimy o kliknięcie tutaj. Zadbamy o to, by Państwa zamówienie szybko i bezpiecznie do Was trafiło.

Open bar

Z myślą o naszych gościach hotelowych stworzyliśmy specjalną ofertę – za 55 zł. mogą Państwo do woli korzystać z piwa, wina i wódki w naszej winiarni. Oferta ważna jest od 22.00 do 01.00. Cena nie zawiera napojów bezalkoholowych oraz przekąsek. Więcej informacji na temat tej oferty mogą Państwo zasięgnąć w recepcji hotelu.

Krótko mówiąc – w naszej winiarni mogą Państwo wziąć udział w degustacji win, kolacjach tematycznych, imprez lub po prostu posiedzieć przy barze.

Drink Bar czynny jest w czwartki, piątki i soboty od 22.00 do 01.00.